Medewerkers Radboud Biobank

Prof. dr. G.A. Zielhuis, directeur
Gerhard.Zielhuis@radboudumc.nl

Dr. P. Manders, manager
Peggy.Manders@radboudumc.nl

Prof. dr. D.W. Swinkels, laboratoriumbeheer
Dorine.Swinkels@radboudumc.nl

Mw. L.K. Schaecken, bedrijfsvoerder
Leonore.Schaecken-Klabbers@radboudumc.nl

Dr. J.E. Lutomski, ICT coördinator
Jennifer.Lutomski@radboudumc.nl

Dr. ir. M. Verlaan, stafmedewerker
Mariette.Verlaan@radboudumc.nl

Dhr. R.M. den Ouden, functioneel beheerder ICT
Remco.denOuden@radboudumc.nl

Mw. L. Sutherland, stafmedewerker management ondersteuning
Lovice.Sutherland@radboudumc.nl

Dhr. S.M. Klaver, analist
Siem.Klaver@radboudumc.nl

Dhr. A.M.J. van Steenoven, analist
Jos.vanSteenoven@radboudumc.nl