Personnel

Prof. dr. G.A. Zielhuis, director
Gerhard.Zielhuis@radboudumc.nl

Dr. P. Manders, manager
Peggy.Manders@radboudumc.nl

Prof. dr. D.W. Swinkels, laboratory manager
Dorine.Swinkels@radboudumc.nl

Drs. S.L. Gazzoli, business manager
Silvina.Gazzoli@radboudumc.nl

Dr. J. Lutomski, ICT co-ordinator
Jennifer.Lutomski@radboudumc.nl

Dr. ir. M. Verlaan, Staff member
Mariette.Verlaan@radboudumc.nl

Dhr. R.M. den Ouden, ICT administrator
Remco.denOuden@radboudumc.nl

Mw. L. Sutherland, senior secretary
Lovice.Sutherland@radboudumc.nl

Dhr. S.M. Klaver, lab. technician
Siem.Klaver@radboudumc.nl

Dhr. A.M.J. van Steenoven, lab. technician
Jos.vanSteenoven@radboudumc.nl